mistä löytyisi halvalla pillifarkkuja?
helsingistä.
pillifarkut
5
2743
Vastaukset
- teinikaupoista
Alle 50 eurolla lähtee mm. H&M:stä ja JC:stä.
Hintahaitarilla 49-100e löytyy Vero Modasta ja Onlysta.
Kaikista löytyy pieniä kokoja, kun teinit on nykyään niin sairaalloisen laihoja.- tutkittu juttu
että mitäs höpiset?
- irrar
tutkittu juttu kirjoitti:
että mitäs höpiset?
ovat joko anorektisen laihoja tai epäterveellisen ylipainoisia. Ketä kiitämme tästä, että normaalikokoisia teinejä, eikä sen puoleen naisiakaan, näy katukuvassa? - Muotiteollisuutta!
Osa lihoo, osa laihtuu painostuksen alla. - 160/40 teini
irrar kirjoitti:
ovat joko anorektisen laihoja tai epäterveellisen ylipainoisia. Ketä kiitämme tästä, että normaalikokoisia teinejä, eikä sen puoleen naisiakaan, näy katukuvassa? - Muotiteollisuutta!
Osa lihoo, osa laihtuu painostuksen alla.ollut aina hirmu laiha, enkä IKINÄ ole enkä aiokkaan laihduttaa.
joku idiootti väitti että kaikki farkut on nykyään nin kapeita, kun nuoret on niin laihoja. mutta ette arvaakkaan, miten helvetin vaikeaa minun on löytää farkkua, kaikki on reisien kohdalta löysiä.
tämä oli tämmönen mielipide, mutta vinkkejä kaivattas myös. - Mättöä
irrar kirjoitti:
ovat joko anorektisen laihoja tai epäterveellisen ylipainoisia. Ketä kiitämme tästä, että normaalikokoisia teinejä, eikä sen puoleen naisiakaan, näy katukuvassa? - Muotiteollisuutta!
Osa lihoo, osa laihtuu painostuksen alla.Ootko ajatellut? Että toiset on luonostaan laihoja ja toiset luonostaan lihavia? Ja se kuka laihtuu painostuksen alla, on helvettin tyhmä koskaan ei pitäisi minkään painostuksen takia kannatta ruveta mitään tekemään. Pillifarkuis ei ole mitään vikaa, kuhan ne eivät ole niin tiukkat että perseen kohdalta repee kun rupee istumaan. Sellaiset pillifarkkut on hyvät jotka esim. jotka eivät mahdu bootsien päälle, vaan pitää tunkea sinne sisälle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku665665Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti953028- 2772656
Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362469Korjaa toki jos...
Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä232389Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2611780Taas joku junan alle
Piltolan tasoristeyksessä: https://www.tilannehuone.fi/ Uutinen Iltalehdessä, Iltasanomissa, MTV:llä, Ylellä jne. Jossai601378Harmittaa...Lampsiinjoen sillat
Tulva vei toisen ja toinenkin hajosi. Mielellään korjaisin molemmat, mutta ei ole resursseja siihen hommaan. Ikää jo 72v131243- 881185
- 901166