inetnum: 80.156.32.0 - 80.156.50.127
netname: PrivASXXXXX-Internet-RZ-Allach
descr: T-Systems International GmbH
descr: Internet-RZ-Allach
country: DE
---
Kävivät kotisivullani, vaan en tiedä ketä he ovat...
Kyssäri IP-maailmasta ...
Kuka tämä on ?
2
284
Vastaukset
- olevan
..useampia,..haluutko puhelin n:o , ilmoittavat myös nekin,...
enempää kuulukkaan tietää kävijästä, jos saat todistettua poliiseille että tekivät rikoksen, niin sen perusteella voivat alkaa selvittelemään kuka oli, mutta edelleenkään ET tiedä ketä ne oli!
;-)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101104
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82824Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede18659Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat271631- 77598
- 104574
- 54547
- 26522
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.49513Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet88438