Sanoja..?

Hei! Haluisko joku ruveta sanoittajaksemme? Me lauletaan poppii,rockkii ja räppii...(:
Iäl ei välii, eikä asuinpaikalla kunhan lähetät ees jonkun laulun.Kerron lisätietoja sitte myöhemmin tarkemmin jos joku vastaa nyt tähä..
4202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

no mä oon tehny kyl sanoja...mut en ihan rappiin...pari joskus...mut jos pop kiinnostaa nii mailaile....

Äänestä
  • ok..mailis?

    Äänestä

  • -likka- kirjoitti:

    ok..mailis?

    siis mitä"o.k..mailis?" ???KUKA OOT?

    Äänestä

  • will kirjoitti:

    siis mitä"o.k..mailis?" ???KUKA OOT?

    no eipä sulle mitään vaan tolle tyttö91:lle....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-likka- kirjoitti:

Hei! Haluisko joku ruveta sanoittajaksemme? Me lauletaan poppii,rockkii ja räppii...(:
Iäl ei välii, eikä asuinpaikalla kunhan lähetät ees jonkun laulun.Kerron lisätietoja sitte myöhemmin tarkemmin jos joku vastaa nyt tähä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu