etikka pillerit

Onko kellään kokemusta etikka pillereistä tai gla pillereistä joita saa postimyynnistä,oisko apuna laihdutuksessa.
2204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

niistä on apua pillereitten myyjälle. Lihottavat pankkitiliä.

Äänestä

Lidlistä. Ottaa sitä joka aamu. Anoppi käytti aikoinaan omenaviinietikkaa säännöllisesti. Hänellä ei ollut selluliittiä ja hän oli tosi nuorekas. En ole nähnyt ketään hänen ikäistään niin tervettä ja kaunista.
Aion ottaa tuon tavan aamuihini.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joss vaikka kirjoitti:

Onko kellään kokemusta etikka pillereistä tai gla pillereistä joita saa postimyynnistä,oisko apuna laihdutuksessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu