Miten nainen isketään netistä?
Naisen iskeminen netistä?
kimmo25
123499
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
ei sen kummempaa ...
???
tiedä. Jos tiedettäis ei oltais täällä. Mut älä ainakaan sano et oot varmaan malli.
No helppo homma.. Pyydät tanssimaan..
meet treffi palstalle ja teet profiilin jossa on kuva.ilman kuvaa on turha yrittää.kokemusta on.
Ja ei kannata laittaa naaman kuvaa, vaan munan. Oma tanassa olevan kikkelisi kun kuvaat ja laitat nettiin, niin menestys on taattu!
Ei toimi. Itse en ainakaan saa vastauksia ja sama koskee monia keski-ikäisiä miehiä. Miehistä on niillä palstoilla ylitarjontaa naisiin verrattuna.
Kysyt naikkoselta, että käyks sä täällä usein? Hahaa, hehee!
Ei ne huorat vastaa vaikka mitä pistää viestiin..
Samaan tapaan kuten oikeassakin elämässä. Tähän antaa parhaimmat mahdolliset vinkit Suomen paras iskemiseen liittyvä blogi, joka on tietysti Pleieri blogi.
"Tulee muistaa, että jos nettideittailu toimisi erinomaisesti suuri osa nettideittailua käyttävistä miehistä saisi netistä haluamiaan tuloksia. Näin harvemmin kuitenkaan on.
Et halua nähdä naisia netistä, jotka vaativat lukuisia treffejä mahdollisesti jopa yli kuukauden ajan ja paljon rahankäyttöä. Naisen pihtaaminen vaikka hänellä on haluja on selkeää miehen manipulointia, jota ei voida hyväksyä kuten http://pleieri.blogspot.com/2013/04/ole-pateva.html kirjoitus tuo esille. Jos naisella taas ei ole haluja edetä kanssasi loppuun asti ilman lukuisia näkemisiä et tee myöskään kyseisellä aseksuaalisella naisella yhtään mitään.
Taaskaan kirjoittamisella ei ole juuri mitään väliä. Ei vitsailu, pitkät kirjoittelut ja muukaan höpöhöpö mitä suuri osa miehistä tekee saa ei kiinnostuneesta/hitaasti etenevästä naisesta nopeasti etenevää "Kyllä" kategorian naista.
Haluat siis luoda profiilissasi kuvan, että haluan naisen, joka on valmis menemään itse asiaan mahdollisimman nopeasti kerro/luo mielikuva kuitenkin sosiaalisesti edes suhteellisen hyväksytyllä tavalla.
Hyvän ajankäytön nimissä haluat kartoittaa mahdollisimman nopeasti "Ehkä" "Ei" ja "Hitaasti eteneminen 1kk kalliita treffejä, pusu poskelle, haluan poikaystävä tyttöjen kanssa" kategorian naiset pois tuhlaamasta aikaasi.
Profiilisi ja kuvasi tulisi luoda mielikuva, että olet mies, joka saa jatkuvasti http://pleieri.blogspot.com/2013/04/kympin-nainen.html tapaisia naisia makuuhuoneen puolelle ja tiedät mitä tehdä makuuhuoneen puolella, olet avoin etkä tuomitseva naisen nopeaa itse asiaan etenemistä.
Älä ikinä oikeassa elämässä, äläkä myöskään netissä iskiessä luo mielikuvaa, että sinun kanssasi voi treffailla 1kk ja käydä leffoissa, ravintoloissa ja mitä muuta sitten nämä tavalliset miehet sattuvatkin tekemään saadakseen naisen viimein itse asiaan.
Pleieri blogi keskittyy tavoitteen saavuttamiseen. Tavoite on aina nainen makuuhuoneen puolelle. Ei mitkään hassut leffassa istuskelut ja tuntien kirjoittamiset jossain nettisivustoilla."
lähde http://pleieri.blogspot.com/2013/06/iskeminen-netista.html
pelijeriploki,hehehehehehhehehe,,tämä suoli 24 ainakin kuollut paikka deitti,twoosta nappas heti,enkä itte tehny mitään,naisteniskeminen on taito,eikä sitä ole kaikilla
Twoolla on hirvittävä maine siinä, että se heittelee kavereiden sähköposteihin spämmiä ja siten nolaa sitä käyttävät. En tiedä, onko tällaisia tahallisia tietoturva-ongelmia tähän mennessä korjattu.