Kysyn vielä täältä

Voiko Sirdalud 4mg. käyttää levottomiin jalkoihin?
Alkaa olla pinna kireällä, kun ei saa muutenkaan nukuttua, ja sitten vaivana on nuo jalat. Crampiton ei enää tehoa.
Onko täällä kellään mitään uutta tietoa?
3344
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Voi. Ja jos haluut kunnolla unta niin pari nelosen sirkkaa nokkaan :--)

Äänestä

sulle on sirdaludii määrätty? jos se auttaa niin miks et sit vois käyttää?

Äänestä
  • Olen saanut sitä lihaskrampiin, ja auttoi aika pian. Kun löysin vielä, niin ajattelin olisiko jollain kokemusta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kotikonstit loppu kirjoitti:

Voiko Sirdalud 4mg. käyttää levottomiin jalkoihin?
Alkaa olla pinna kireällä, kun ei saa muutenkaan nukuttua, ja sitten vaivana on nuo jalat. Crampiton ei enää tehoa.
Onko täällä kellään mitään uutta tietoa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu