Tampereen kaupat!!

Mitä vaatekauppoja tampereella on? Onko jotain erikoisempia liikkeitä missä kannattas käydä? Saako sieltä Cheap Mondayn farkkuja?

Kiitos kaikille jotka viitsivät vastata=)
33591
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olen menossa lauantaina Tampereelle, joten kaikki vinkit hyvistä liikkeistä ovat tervetulleita. Ja missäpäin kannattaa liikkkua? Varmaankin Hämeenkadulla..

Äänestä

Tuomiokirkonkatu 21, suht uusi kauppa Nitrobabe. Siellä on kaikkia rock´n´roll & gothicvaatteita, koruja, kenkiä ja laukkuja!!!!!!!

Äänestä

vaikka mitä. tarjonta ei tietenkään vedä helsinskille vertoja mut perus jiiceet ja jimjajillit löytyy. j&j myy cheap mondayta. hämeenkatu päästä päähän vaan, poiketkaa tuomiokirkonkadulle myös, one way stokkan takana ja noi rokki-kallo-rusettikaupat vastakkaisessa suunnassa. sit lenkki koskikeskuksessa ja sillan yli. eiköhän siinä. kuninkaankadulla on zip ja noh eihän siellä muuta taidakaan olla. paitsi tiimari, hehe.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nuunuu86 kirjoitti:

Mitä vaatekauppoja tampereella on? Onko jotain erikoisempia liikkeitä missä kannattas käydä? Saako sieltä Cheap Mondayn farkkuja?

Kiitos kaikille jotka viitsivät vastata=)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu