jättäkää mielummin kumppaninne kuin petätte häntä.Please!Itse tulin petetyksi noin 5vuotta sitten ja kärsin siitä vieläkin.Asun ja elän varmaan loppuelämäni yksin.On ollut miehiä,jotka ovat olleet kiinnostuneita minusta,mutta en vaan uskalla lähteä juttuun mukaan.Tuskinpa rakastun enää koskaan.Olen 26-vuotias ja pelkään etten saa sitä perhettä,josta olen aina haaveillut.Pettäjät,jos vika on kumppanissanne,koska haluatte pettää niin jättäkää kumppaninne.Älkää pettäkö!Sanotaan,että aika parantaa haavat ja niinhän se tekeekin mutta arpi on ikuinen ainakin minun kohdallani tai ainakin vielä tuntuu siltä.
helouhelou
pettäjät
3472
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Tietokoneen näppäimistössä on välimerkkinappula, siinä ei lue mitään. Sillä voi tökkiä pisteen perään. Pilkkujakin sillä voi nu... eiku jäljestää. Helpottaa kummasti lukemista.
Yksin jäätkin jos et ota opiksi koulusta. Elämän koulu on kova paikka, rakkaudessa on annettava välimerkitkin! Vain siten voi saada, jos on haluja parempaan.
Palstalla on "opettaja"! :DD
Sinullahan on paras elämä edessä. Nauti siitä. Jätä tuon työttömän opettajan iltayön kommentti noteeraamatta. Näitä on.