nekin pois .Onhan aivan liikaa että ilman SINUA voin edelleen ihailla tähtitaivasta.Olisit varmaan nekin minulta ottanut jos oisit voinut.Tunnelmallisia tähti-iltoja sinullekkin.Terv.yx
jotakin jäi
koita hakea
51412
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
voisitko tuoda ne muutamat tavarat oveni taakse työreissusi yhteydessä... pyörät käyn vaikka huomenna. sinua en halua enkä pysty näkemään, kuulemaan... (ps. epäilen että tämä viesti ei ollut minulle tark.)
tähdet vain on täälläkin
Säikähdin jo että jos hän noin kauniisti osaa ajatella tai kirjoittaa.. (että meidän suhteessa olisi sittenkin ollut jotakin enemmän.)Olen helpottunut.
niin kiitos jos saan jo luvan katsella tähtitaivaalle jota pidät omanasi. SINÄ olet maailman keskipiste ja jos muut eivät sitä tunnusta niin annat heidän kyllä kärsiä mitä ilkeimmillä asioilla, tietoisesti tai tiedostamatta
ei totisesti.historiaa noin 6v