halvin , helpoin ja sellainen * SE * mistä pitää nähdä kaikkein vähiten vaivaa, seon nyt todistettu..
eli SILLÄ ei ole väliä!
eli SILLÄ ei ole väliä!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
laatu joka, on tärkeintä jää sivuseikaksi, harmi.
On tainnut mennä parinvalinta persiilleen. Auttaako yleistäminen katkeruuteen?
..sivulliselle!!!
Aina ne naiset ottaa sen gorillamaisen vaimonhakkaaja-juntin kuitenkin.
Vaikka kovasti ollaan hakemassa keskustelutaitoista ja älykästä miestä, aina päädytään siihen hädin tuskin peruskoulunsa läpäiseeseen mulkvistiin.
Ehkä pitäisikin seuraavalla kerralla tarjota kiinnostavalle naiselle nyrkkiä ja sanoa: "Puhu tolle, kun kuitenkin haluut olla sen ja hellan välissä seuraavat 40 vuotta tai kuolemaasi asti, riippuen siitä kumpi tulee ensin"
joidenkin naisten rivinvälejä. Eikö joskus voisi ihan suoraan kirjoittaa mikä vitutaa?
sanotaan, että mies on valinnut helpomman panon.
Karvasta kalkkia etten sanois!
Kannattas vähän kertoo et mikä oikein vituttaa ettei arvuuttelemaan tarvitse alkaa ja toisaalta mitä sinä miehiä morkkaat kun kerran olet itse vääriä ratkaisuja tehnyt.
Itsehän jokainen oman soppansa keittää joten turha kaikesta on toisia haukkua!
... =D
Pihtaavat tai muuten vain "vaikeasti tavoiteltavat" eivät ole ollut muodissa enää vuosikymmeniin.
Mikäli mies kiinnostaa, niin kannataa jollain tavoin ilmaista se, ettei tarvitse katkerana tilittää "surkeaa" kohtaloaan.
ohi, kiitos globaalin kehityksen, paras vaan yrittää sopeutua ennen kuin on liian myöhäistä(=yrittää olla ihmisiksi)