Aloin tuossa ihmettelemään kun tämän keskustelupalstan perusteella noi kolmekymppiset naiset on kiinnostuneita parikymppisistä pojuista niin oliskohan sitten nelikymppiset samalla tavalla kiinnostuneita itseään nuoremmista? Vai jäinköhän tässä ilman kokonaan?
Naiset 40+
Mies30+
71027
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
haluatko naista, jonka kanssa et voi enää tehdä lapsia?
On se kumma, että useimmat olettavat parisuhteen syyksi lapsien haluamisen..
Mulle riittää nainen, yhdessäolo ja laadukas seksi.
ollaan.Itse olen 40 ja kummasti katseet kohdistuu kolmikymppisiin miehiin. Mikä siinä on,että saa huokailemaan, mutta sitten miettii, että se ikä ero.Joten et varmasti ilman jää....:D
mutta lisälapsista ei tarvitse sitten haaveilla.
kolmikymppisille ottajia löydy. Henkilökohtaisesti pidän kyllä itseäni vanhemmista miehistä, koska heillä on yleensä jo aikuiset lapset eivätkä halua niitä enempää (poikkeuksia tietysti on).
Vaikkakin viesti oli 40 ja itse 30 niin saanen silti kommentoida.
Ei kaikki kolmekymppiset todellakaan katsele nuorempia. Kyllä minä ainakin mieluummin ottaisin itseäni hieman vanhemman miehen kuin nuoremman, elämänkokemusta kun ei tule kuin elämällä.
Kyllä varmasti sinulle seuraa löytyy. =)
vaan minkälaisia ikisinkkunaisia näillä palstoilla ajtuksineen liikkuu. Mene vaan ulkomaailmaan katsomaan tilannetta. Niin huomaat ettei tilanteesi olekkaan hullumpi.