umm..

mä oon aatellu alottaa venytyksen ja joku neuvo et kannattaa saunan tai lämpimän suihkun jälkeen koittaa ja pitäs käyttää rasvaa.. et tietäskö kukaa mitä rasvaa pitäs käyttää? sori jos kyselen tyhmiä mut ei tyhmä osaa muutaka kysellä..
1122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

vaikka vaseliinia tai iha jotai perusvoidetta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyhymä kirjoitti:

mä oon aatellu alottaa venytyksen ja joku neuvo et kannattaa saunan tai lämpimän suihkun jälkeen koittaa ja pitäs käyttää rasvaa.. et tietäskö kukaa mitä rasvaa pitäs käyttää? sori jos kyselen tyhmiä mut ei tyhmä osaa muutaka kysellä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu