Mistä löytyy 'hierontapalveluja' helsingistä? Sihteeriopisto, onko hyvä? En ole ennen tuollaisia palveluja käyttänyt mutta nyt sinkkuna voisi jopa kokeilla. Helsingin yöelämästä varmaan irtoaisi mutta jotenkin noi ravintolat on jo kierretty nuorempana (nyt 32v), ja pari sellaista kertaa riittää kun herää darrassa jostain itä-helsingistä.
[email protected]
[email protected]
Vastaukset 4
Vanhimmat
tai pitäiskö laittaa deitti-ilmoitus että etsii vaan vakiseksi seuraa. Ehkä sittenkin valitsen ton vaihtoehdon...kait löytyy joku nainen samassa tilanteessa.
Koeta pitää elämänliekin pystyssä pysýmistä, ettet kuole rikoksiesi takia herra securitas...
Taidat olla ´juuri ton rikollisen aroundio securitas palvelun rikollinen lestadiolias/helluntaintais kusipää. Pidä pääs pienemmällä, niin pysyt elossa pidempään. Kusettajilla on paskamainen matka.
hinta kohdillaan, laatu hyvää. ainoa miinus on alkeelliset puitteet.. esim joku sänky jostakin ruotsin armeijan ylijäämistöstä ja siinä joku ruskea pyyhe seisämän-kahdeksankymmentä luvulta..