Eucerin Impure Skin

m9j

Olisin kiinnostunut kuulemaan kommetteja kysyisesta ihonhoito sarjasta, joka ei varsinaisesti ole suunnattu miehille. Eli onko toiminut? Jos haluaa hyvän setin niin mitä kaikkea pitäis ostaa? Itselläni menee hermot kun mikään ei tunnu auttavan ja aina vaan tulee lisää näppylöitä. Markettien ihonhoito sarjat oon jo aikoja sitten kironnut manalaan joten tehokasta sarjaa etsin.

5

3320

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • :):):)
      • m9j

        Toimiiko tää sitten? Voisin kokeillakin jos tää sarja on saanu hyvää palautetta käyttäjiltään.


      • m9j kirjoitti:

        Toimiiko tää sitten? Voisin kokeillakin jos tää sarja on saanu hyvää palautetta käyttäjiltään.

        Kyllä toimii. 24-v poikani esim käyttää. ja "kentältä" olen saanut myös hyvää palautetta.


    • Miekko__

      Ostin Eucerinin impure skin-sarjan tuotteita muutama päivä sitten, vaikuttavat kyllä ihan hyviltä tähän mennessä. Tosin olen vasta vähän aikaa käyttänyt.

    • chiclovedick

      Ei kannata kyylätä mitään Tämä tuote suunnattu naisille ja tämä miehille. Vaikka sukupuolten ihonkoostumus onkin vähä erilainen, niin ei se hoidon tarve siitä muutu.

      Itsekin oon kokeillu sekä markettipaskat ja monia monia apteekin sarjoja, kunnes löysin tämä IMpure skin. Olen ollut kyllä tosi tyytyväinen. Ennen minulla oli joka paikassa naamaa (lukuunottamatta poskia) sekä pieniä että isoja, kipeitä finnejä. Mustapäitä on myös nenä ja leuka täynnä. Kun sitten aloin käyttää tätä Cleansing geeliä [ei washing peel, aivan liian kovaa ainetta jokapäiväiseen puhdistukseen!] niin iho rauhoittui ja isot finnit häipyivät. Ihosta tuli myös heleämpi ja tasaisempi. Finnejä on edelleen, mutta ne ovat pieniä ja niitä ei ole läheskään yhtä paljon. Mustapäitä sen sijaan en ole saanut tälläkään sarjalla poistettua.

      Mutta suositteluni

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      127
      1984
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      100
      1730
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      57
      1380
    4. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      79
      1375
    5. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      31
      1038
    6. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      47
      936
    7. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      51
      933
    8. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      44
      892
    9. Ei se mene ohi ajan kanssa

      Näin se vaan on.
      Ikävä
      73
      866
    10. Tavoitteeni onkin ärsyttää

      Sua niin turhaudut ja unohdat koko homman
      Ikävä
      109
      863
    Aihe