Olisiko hyvä jos miehiä pidettäisiin näytillä tarhassa josta naiset saisivat käydä valitsemassa mieleisensä.
Kertokaa naiset
mielipiteenne
161166
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
palautuoikeus pitäis olla.
silloin miehet vaan katsoisivat maahan, eikä näkisi minkäänlaista pilkettä silmissä, kun ei näe edes miehen silmiä :(
Valintani näet tekisin silmien ja hymyn perusteella :)
Kaupunki on täynnä baareja. Sinnehän miehet tulevat tyrkylle itseään mainostamaan. Ei tarvita erikseen mitään häkkejä, eipähän tule mitään käytöshäiriöitä sen enempää mitä jo on... :)
vapauttaisivat meidät kuitenkin jonakin pimeänä yönä. Siinähän sitten ravaisitte meidän perässä haavit kourassa.
Sinä kuinka käy kiinni saadulle...! Arvottomia kun tämän jälkeen ovat niin "nirri" pois! :)
mitä tarkoittaa kruippa?
Murresanastoa, tarkoittanee ruipeloa, ruippaa, jne. :)
Nyt meni tyhmä savolaispoika hämilleen...
Ei, vaan oli aikoja jolloin minä vastasin tuota kruippa nimitystä, jonkinlainen lempi/haukkuma nimi se minulle aikoinaan oli ja kun mietin nimimerkkiä, niin ajattelin miksikäs ei. Kun tuo nimimerkin vaihto ei onnistu niin...! On ja pysyy! :)
Ps. Palstoilla tätä paino asiaa on ollutkin, niin täytyy sanoa että mittani kun ovat 174/60 niin olen minä ilmeisesti lihava! :(
Kiinnisaadut kaiketi rengastetaan, mutta jos edes muutama selviytyisi.
Kuvittele nyt, tuo pohjoisten havumetsien vapaa ylkä vaeltamassa kohti auringonlaskua. Vähän ennen lopputekstejä selostaja kertoisi, kuten luonto-ohjelmissa on tapana, "toivottavasti tulevaisuudessakin nämä suurenmoiset pohjoisen vapaat saalistajat saavat samoilla vapaina havumetsissä".
Tulee mielee että tuo on niitä miesten ns. salattuja fantasioita, joihin voin naisena vastata vain, fantasia on... vain fantasiaa! Jokaisella on niihin oikeus, Miehilläkin! :)
eiköhän se AP. kirjoittajakin jotakin vankila-fantasioita haveillut?
Miten se poikkeaisi nykytilanteesta? Vaihdat tarhan paikalle yökerhon ja sehän on siinä.
Ps. Ei tainnut viikonloppuna viikonloppuna kukaan valita sinua mieleisenään? Vai mistä moinen purkaus?
Miehiä pidettäisiin näytillä tarhassa, josta naiset saisivat käydä valitsemassa mieleisensä miehen spermaa keinohedelmöitykseen. 8D
Kaikki naiset vihaa miehiä, usko jo!
Höh, vieläkö muka löytyy joku, joka ei tätä tarhaa tiedä? Vai oliko tää trolli?
http://www.sihteeriopisto.net/mies_oppilaat_nayta_k.php
vaellella ihan vapaasti... kaikkea kanssa...