-on taas joutunu AVOHOITOON JA KYSELEE KAIKENLAISTA,KU LAPSENA EI SAANU KYSELLÄ..
nuoremmanpuoleinen
feikki.
5305
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
sheriffi voisi niitä poistellakin...
Olen lähettänyt ylläpidolle asiasta infoa ja kyselyn että voisiko hänet blokata tai bännätä täältä jos ei kerran osaa mitään järkevää täällä postata.
Poistan kyllä kaikki hänen tekemänsä turhat viestit kunhan olen saanut jotain selvyyttä asiaan.
Kyllähän sinä turhat viestit voit poistaa jo ennen ylläpidon ohjetta. Vai meinasitko, että kysyt jokaisen viestin kohdalla erikseen voisiko tämän ja tämän viestin poistaa? Eiköhän se ole vähän niin kuin sinun hommasi. Mietit niitä bannausjuttuja sitten tarkemmin, kun ylläpidon sopii vastata.
Tiedän tarkalleen mitä voin ja mitä en voi tehdä. Mutta mieluummin odottelen sen verran että saan selvyyden voivatko ylläpidon tyypit lopettaa hänen postaamisensa täällä heti eli vaikka IP-osoitteen perusteella blokata hänet ja samalla myös poistaa kaikki hänen viestinsä samalla kertaa .. muuten olisin jo poistanut ne.
Rauhoittukaa nyt. Hoidan kyllä sheriffin työt mutta ei tässä nyt minuuttiaikataulua ole, varsinkaan kun ei kyse ole kuin spämmäristä eikä mitään pommimiehestä tai lapsiinsekaantujasta, en ainakaan usko.
Mikäli en saa selvyyttä asiaan vaikka puoleenyöhön mennessä, poistan kaikki hänen turhat viestinsä mitä löydän.
nyt on ainakin kaikki sen viestit poistettu. Enempään en itse täällä pysty. Olisipa tämä keskustelupalsta tehty eri sovelluspohjaan niin ehkä asiat olisivat toisin. Ylläpito päättää mitä lopulta tehdään.