Niin kuis nopeasti voi mennä toisille treffeille, jos ja kun molemmilla on kiinnostusta tavata toisensa uudestaan?
Toiselle treffeille
ongelmakentässä
31749
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Itse tapasin todella mukavan naisen baarissa ja näytti heti että homma synkkaa. Vietettiin ilta yhdessä ja molemmat meni kuitenkin kotiinsa illan päätteeksi. Kysyin heti seuraavana päivänä että mikä on tilanne ja sovimme tapaavamme uudestaan. Vietimme seuraavankin illan yhdessä ja päädyimme samaan osoitteeseen yöksi. Suudeltu on ja nukuttu samassa sängyssä. Mietinkin että miten pitäs edetä, etten vaikuta liian innokkaalta ja pilaa tilannetta joka vaikuttaa hyvältä? Kuinka pian mun pitää ottaa yhteyttä uudestaan?
Samahan se on miten äkkiä ottaa yhteyttä, jos naista kiinnostaa.
Itse tykkään että parempi sukkelammin kuin liian myöhään. Ei kuitenkaan sellaista niskaan läähätystä, että ahdistelee koko ajan. :)
sitä seuraavana päivänä voi ihan hyvin kysellä että mitä kuuluu, olisko aikaa tavata. Jos ei niin sitten voi kysyä että koska voisin soittaa. Siitä se lähtee. Mutta ei jatkuvaa pommitusta tietysti.