Miesten Logiikka palsta ei ole seksikeskusteluja varten.Ne joko poistetaan tai siirretään niille kuuluville palstoille.
Käyttäkää myös hyvää makua kirjoituksissanne.Liian rivoja sanontoja sisältävä viesti poistetaan joka kerta.
terkuin Zamio
Muistutus
4
780
Vastaukset
- isketään ....
aiheet tälle vai jollekin toiselle palstalle?
Kirjoituksia tutkaillaan sitä mukaa,kun niitä palstalle tulee.Pääasiassa täällä sallitaan hyvin monenlaiset kirjoitukset,koska miesten logiikka käsitteenä on kuitenkin hyvin laaja.Halventavat,loukkaavat,seksistiset,selkeästi politiikkaan kuuluvat sekä rasistiset kirjoitukset poistetaan tai siirretään.
Jokaisen tulisi käyttää omaa harkintaansa tänne palstalle kirjoittaessaan ja hyvällä maulla laaditut kirjoitukset saavat miltei poikkeuksetta jäädä palstalle.
Zamio- XAW
Zamio kirjoitti:
Kirjoituksia tutkaillaan sitä mukaa,kun niitä palstalle tulee.Pääasiassa täällä sallitaan hyvin monenlaiset kirjoitukset,koska miesten logiikka käsitteenä on kuitenkin hyvin laaja.Halventavat,loukkaavat,seksistiset,selkeästi politiikkaan kuuluvat sekä rasistiset kirjoitukset poistetaan tai siirretään.
Jokaisen tulisi käyttää omaa harkintaansa tänne palstalle kirjoittaessaan ja hyvällä maulla laaditut kirjoitukset saavat miltei poikkeuksetta jäädä palstalle.
Zamioyrmiollahan on entien niitä naisia halventavia juttuja täällä. Mutta kovasti ne näyttää linjoilla ne jutut roikkuvan. Mutta älä huolehdi. Kyllä me haukutaan lyttyyn kaikki päänaukojat täällä, ja vielä ihan mielellämme.
- mie vuan
XAW kirjoitti:
yrmiollahan on entien niitä naisia halventavia juttuja täällä. Mutta kovasti ne näyttää linjoilla ne jutut roikkuvan. Mutta älä huolehdi. Kyllä me haukutaan lyttyyn kaikki päänaukojat täällä, ja vielä ihan mielellämme.
poista yrmion viestejä, mie ainaskin tykkään ja moni muu, on mies joka sannoo mistä "pissi tullee" .. jos nyt nuin karrikoidusti suap sannoo;))
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal1224750Veli Sofia teki urosmehiläisen työn
Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa43364Mitäs nyt sijoittajat?
Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no1263180Hjallis Harkimon, 72, Jasmine-rakas, 37, paljastaa suhteen alusta: "Vähän..."
Liikemies, kansanedustaja Hjallis Harkimo ja tuottaja-juontaja Jasmine Pajari ovat pariskunta. He asuvat yhdessä Sipooss262607Unisex-vessat
Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu702322Jutta Larm, 52, haluaa kumota tämän piintyneen ikämyytin
Oletko samaa mieltä? Jutta Larm on 52-vuotias ja tehnyt pitkän uran yrittäjänä. Hän haluaa kumota tämän piintyneen ikämy181769Henri Alen tilittää yllättäen Vappu Pimiän uudesta MasterChef -pestistä: "Vaikka hän ei..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Hän liittyi uudella MasterChef Suomi -kaudella arvovaltaiseen tuomaristoo91374Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista
Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh1171245Minkä kouluarvosanan 4-10 annat Beck-leffoille?
Vähiin käy ennen kuin loppuu... Beck-elokuvia on tullut tv:stä jopa 2-3 viikossa. Nyt leffojen esitystiheys on muuttunut91233Jäit kiinni siitä
että katselet minua. Käänsin pääni, minäkin etsin sinua, ja meidän katseemme kohtasivat. Eikä se haittaa - molemmat ky41078
