Kuinka pitkän sängen voi parranajokoneella ajaa? Koneessa on jonkinlainen pitkien karvojen esileikkuri...
http://www.pixmania.com/fi/fi/445847/art/braun/parranajokone-3710-interf.html#fichetechnique
parranajokone
1
802
Vastaukset
- Karjalainen karvarinta
Tarttet ehkä pari konetta. Riippuu tietysti karvoituksesi paksuudesta, kovuudesta ja kasvunoppuuvvesta.
Miulla on "täysparta" ja viikset. Philipseillä en ole saanut sileetä ja niiden moottorit hajoo tuotapikaa. Miulla on Braunin Freeglider partakoneena ja Braunin trimmeri.
Partakonetta tarvitsen, koska parta kasvaa lähelle rintakarvoja ja miulla on semmonen aika siisti parta, joka pitää ajjaa silleeksi leuan alapuolelta aataminomenan alapuolelle. Freegliderin rajaimella tulee sellainen santapaperinaama. Teräverkko ajaa ihan sileeksi, kunhan ajelen vasenmmalta, oikealta, ylhäältä, alhaalta ja joka väli-ilmansuunnasta.
Jos ajaa sängelle, ei siistiin sänkeen ole muuta konstia kuin trimmeri.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2172890Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1712546Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061182Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1321082- 681038
Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831035Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait276994Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka332971Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20919Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22778