Miriale

Hei! Onko kokemuksia postimyyntirintsikoista? Todella hyvän näköisiä. Mitenkä jatkossa tulee paketteja ja onko luotettava firma?
2567
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jäsenenä jonkin aikaa ja minusta kaikki on toiminut ihan hyvin.
Ainut ihmeellisyys on "vieraskielinen" kohta jota pitää osata painaa kun haluaa netin kautta esim. peruuttaa seuraavan paketin, muutoin löytyy suomenkieltä.
Housukoko saattaa olla normaalia pienempi tai sitten peffani onkin suurenmpi..

Äänestä

Rrr

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tinttuli kirjoitti:

Hei! Onko kokemuksia postimyyntirintsikoista? Todella hyvän näköisiä. Mitenkä jatkossa tulee paketteja ja onko luotettava firma?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu