juttelemassa ja sielläkös turkkilaisa miehiä riittää ja jokainen muistaa kehua kuinka venäläiset naiset matkustavat turkkiin saadakseen parempaa miestä. Joten ei taida olla pelkästään suomalaisten naisten tapana harrastaa seksilomia. Ü Ja en.. en käy itse niillä lomilla. Ü
Käyn usein
venäjän chatissa
5628
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Mitäköhän tuohon sanoisi, tiedät varmaan, että impotenssin esiaste on juuri riikinkukkomainen käytös yleisesti, eli vakuuttelu muille minulla on kova muna;) Tai sitten jokin muu peniksen jatke kuten auto, mutta kun persaukisilla ei ole autoa, täytyy silloin antaa syvääluotaavia lausuntoja venäjän chateissa :D
Monikohan nyt loppujen lopuksi, niin hyvä on siellä turkissa, jos riisuttaisiin homma siihen, ettei kyseinen mies olisi pikkasen tummempi ja ilmasto niin ihanan lämmin sekä sinulla loma päällä? Nämäkin vaikuttavat kovasti siihen mielikuvaan, kuinka mahtavaa kaikki olikaan ;)
Itse voin sanoa, että alussa noitten tummien naisten kanssa vehdatessa, ne ensimmäiset tuntuivat elämääkin suuremmilta tapauksilta. Nyt kun niitä päivittäin näkee, niin kappas vaan ei suinkaan sykähdytä jokainen vastaantulija, arki on astunut kuvioihin ja kiihoittava tummuus, eksotiikka ym. mausteet ovat hälventyneet huomattavasti.
Jos oikein ymmärsin pointtisi, niin olet ylpeä siitä että suomalaiset naiset käyttäytyvät samoin kuin venäläiset naiset. Hieno homma!
ollut pointti. Mua ei vois vähempää kiinnostaa käykö joku jossakin seksilomalla vaiko ei. Kerroin vain että suomalaiset naiset eivät näytä olevan ainoita jotka siellä käyvät. Eli lähinnä huvittaa tämä suomalaisten miesten asenne pyhiin venäläisnaisiin jotka eivät tee koskaan mittään moraalitonta.
pidetä, mutta muuten naisellisina kylläkin mikä Suomeessa on kai kiellettyä
Eihän Suomessa voi pukeutua naisellisestikaan jos ei ole baarissa isku mielessä;D
Jos on hame päällä (ja naisellisella tarkoitan ihan peruskaunista en mitään tyrkky muotia. eli jotain peittävää ja jotain paljastavaa)
Huomasin tässä kun menin "työvaatteissa" baariin laulamaan, että ei ollut niin paljon kyselijöitä kuin jos olen siellä hieman naisellisemmissa asusteissa. Voi toki johtua siitäkin, että olin liikkeellä keskelläviikkoa.