Pirates of the Caribbean

radiossa finnish dance chartissa soi tuosta leffasta tuttu piisi ja remix-versio.Mikä nimi ja esittäjä?jos joku tietäsi..
1266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

on julkaistu sinkku nimellä

"Pirates Of The Caribbean - Dead Man's Chest"

jossa on remiksejä ainakin "He's A Pirate" -raidasta, remiksaajana mm. yksi Hollannin suurista konemusanimistä, DJ Tiësto. Allaolevan linkin takaa löytyy yksi versio kyseisestä sinkusta; kappalelista kun hieman vaihtelee eri julkaisujen välillä levy-yhtiöstä ja julkaisualueesta riippuen. "Artistin" nimeä klikkaamalla voit tutkailla niitä muitakin julkaisuja.

http://www.discogs.com/release/734790

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


rmx-versio kirjoitti:

radiossa finnish dance chartissa soi tuosta leffasta tuttu piisi ja remix-versio.Mikä nimi ja esittäjä?jos joku tietäsi..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu