Löytyiskö ketään reipasta n. 25-35-vuotiasta miestä lenkki/hiihtoseuraksi 25-vuotiaalle thaimaalaiselle tytölle? Puhuu suomea. Pk-seutu.
Vain luottettavat huomioidaan.
Hiihto/lenkkiseuraa thaitytölle?
8
1455
Vastaukset
- suomen mies
Jos tyttö sellaista kaipaa,hän löytää sellaisen jos itse haluaa.Ei siinä tarvita kyselyjä.
Provoilu tällaisilla asioilla ei myöskään ole asiallista,aivan sama mistä joku tulee.
Miten suomessa olevat ulkolaiset miehet löytävät vaimonsa?Kysymälläpä tietenkin suoraan joltain,samalla tavalla löytyy seuraa vaikka mihin.- hiihtäjä
mua ei ärsyttänyt (niin kuin suomen miestä) tuo että pitäis hiihtää ja liikkua. toiset vaan haluaa maata sohvalla. ja toiset liikkua. thaitytön kanssa.
- rasputin
Eikös se itse osaa lenkkiseuraansa etsiä kun Suomeakin puhuu? Ja osataanhan sitä yksinkin lenkillä ja hiihtämässä käydä. Sano sille reppanalle, että avaa suunsa.
- Mabelle
Eikös nainen kelpaa? Jos kerran vain lenkkiseuraa haetaan... ;)
- kisällimestari
Turha kuvitella, että se naisen huolisi kaverikseen lenkkipolulle ja muutenkaan. Mies sen pitää olla, jotta saisi tuntea itsensä halutuksi ja sen sellaista. Tuskin se hiihtäminen pääasia onkaan näiden kohdalla.
- mieluummin
kisällimestari kirjoitti:
Turha kuvitella, että se naisen huolisi kaverikseen lenkkipolulle ja muutenkaan. Mies sen pitää olla, jotta saisi tuntea itsensä halutuksi ja sen sellaista. Tuskin se hiihtäminen pääasia onkaan näiden kohdalla.
suht varakas...
- SERTO 3
PROVOILLA TAAS.Nuo sinun juttusi vaan ovat niin samanlaisia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi385336Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan2905164Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä644519Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos692445Sandels tölkin hinta nousi 1,29 eurosta 1,32 euroon
Mitähän järkeä valtiolla on verottaa tuotakin elintarviketta niin kovasti, että on järkevämpää käydä hakemassa ulkomailt481880Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu281824Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont261800Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi801728Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva161702- 1051506