Kertokaa,

miten on mahdollista: profiilini on ollut pilotettu viikon, tänään avasin sen ja siellä näkyy kävijöitä joka viikon päivinä????
3556
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

samaa olen ihmetellyt minäkin. Olen vain "ymmärtänyt" että S24ssä kaikki on mahdollista - aivan kaikki:)

Äänestä

Eli ilmeisesti profiilin osoite ei muutu, ja joku on tallentanut sen oman selaimen suosikkeihin.

Sitten tämä käy kattelemassa kuviasi tasaisin väliajoin.

Olenkohan oikeassa?

Äänestä

...mutta näkyviin tulee vain tyhjä sivu. Eli ilmeisesti olet käynyt katsomassa jotain profiilia ja sieltä on yritetty katsoa sinun profiiliasi, joka ei siis näy...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


.... kirjoitti:

miten on mahdollista: profiilini on ollut pilotettu viikon, tänään avasin sen ja siellä näkyy kävijöitä joka viikon päivinä????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu