On se vaan niin että seurassani mies tuntee olevansa mies! Osaan käsitellä miehiä paremmin kuin keskivertovaimot. Miehet pettävät todella herkästi jos on hyvä kakkonen tiedossa!
Vakiintuisin minäkin, jos löytäisin sopivan ja uskollisen ja miehekkään miehen! Mitään sikaa en halua kuitenkaan, ja hyvää kannattaa odottaa.
Vakiintuisin minäkin, jos löytäisin sopivan ja uskollisen ja miehekkään miehen! Mitään sikaa en halua kuitenkaan, ja hyvää kannattaa odottaa.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kertonet, millainen on keskiverto vaimo?
Mistä luulet löytäväsi uskollisen miehen, jos kerran kaikki pettää?
Miksi suuntaat tämän vaimoille? Vaikuttaa lähinnä siltä, että haluat joko provota tai sitten... Ehket tunne olevasi varma itsestäsi, ja koetat saada näin toisia, tässä tapauksessa vaimoja alentamalla itsellesi hyvän ja itsevarman olon. Mutta tuleeko se itsevarmuus ja onni siitä, että pitää itseään parempana?
Sanot olevasi miehille parempi kuin heidän vaimonsa. Mistä tiedät? Kaikille miehillekö? Huh. Annat myös ymmärtää, että olisit "hyvä kakkonen". Hyviä kakkosia on aivan varmasti yhtä paljon kuin pettäviä miehiäkin. Tässä viestissäsi oli vahvaa vakuuttelun makua, ei juuri muuta.
kuin toivoa, että tuollaisella ylimielisyydellä ja moraalilla varustettu ihminen saa miehen joka pettää yhtä ansiokkaasti kuin tähän menessä kohtaamasi.
vai pystytkö olemaan itse uskollinen, enpä usko...tai paljon pitää arvomaailmassasi tapahtua.
on että varattu itkee vaimolle että tämä ei jättäs kun kaikki paljastuu mutta sitten on liian myöhästä.
Niin minunkinn ex-ni sano kakkosta pa---ksi!
luulot itsestäsi. Kyllä vaimotkin osaavat käsitellä miehiään ehkä jopa paremminkin kuin te kakkoset, mutta aina se ei riitä ja tämä menee vieraisiin
Taidat ollla vähän tyhmä.. Oikeen annat käsittelyjä miehille ja varatuille ja varmasti näet paljon vaivaa. Toki ukot rietää luoksesi kun on helppoa rakoa tarjottimella ja sen jälkeen palaa vaimonsa lämpöön löhöilemään ja rakastelemaan ja viettämään laatuaikaa samalla pohtien,että miten ihmeessä ei tajunnut taaskaan,kun sinun reijälläsi käynnin jälkeen miten mahtava vaimonsa onkaan. Lämmin,puhdas rakastava ja pirun seksikäs,jonka kanssa voi olla ystävä ja rakastaja ja tuntea sitä mieletöntä yhteenkuuluvuuden tunnetta,vaikka se on välillä arjen pyörityksessä satunnaisesti unohtunutkin... niin se vaan yleensä on,että mies valitsee vaimonsa melkein aina ennen jotain horatsua.. Ja sulle vielä tiedoksi pönttö,että millään "käsittelyllä" Et pysty kenenkään liittoa tuhoamaan,siihen tarvitaan hiukka enemmän... Jo älyllisellä tasolla,saatikka sitten tunnetasolla. Sä olet huora ja vaimo on vaimo..Niin se yleensä menee..
suunnasta, jos varattujen kanssa vehtaat. Hehän eivät mitä ilmeisimmin ole uskollisia. Tuolla älykkyydellä varustettu jäänee ikuiseksi kakkoseksi, pelkäksi panoksi.
joku siankouluttaja?
vai miten luonnehtisit itseäsi?
oled vaan laastari!