Kumpi hiusväri on mielestänne laadukkaampi/parempi: Loreal vai Garnier? Olen nyt monta kertaa värjännyt hiukseni Lorealin Excellence Crémen kirkkaan vaalealla värillä. Gernier Nutrisse -värissä olisi myös kirkas vaalea väri. Tuleekohan sillä sama lopputulos kuin Lorealilla, vai onko merkeissä paljon eroja? Ois kiva vaihtaa hiusvärimerkkiä, vaikka mitään radikaalia muutosta en halua.
Loreal vai Garnier
4
1188
Vastaukset
- .........................
Vähän aiheen vierestä, mutta otsikko oli todella hassu, sillä Garnier on L'Orealin tuote.
- mitä tarkoitan
Onhan ihonhoitotuotteetkin eri nimillä, vaikka Lorealiin kuuluvatkin. Eli on Garnier-merkkisiä ja Loreal-merkkisiä rasvoja, puhdistustuotteita ym.!!
- ................
mitä tarkoitan kirjoitti:
Onhan ihonhoitotuotteetkin eri nimillä, vaikka Lorealiin kuuluvatkin. Eli on Garnier-merkkisiä ja Loreal-merkkisiä rasvoja, puhdistustuotteita ym.!!
On mutta ne ovat brändinä nimenomaan L'Oreal Paris...
- tahtoo tietää
................ kirjoitti:
On mutta ne ovat brändinä nimenomaan L'Oreal Paris...
Jos sinulla tai jollakin muulla on kokemusta tuosta Garnier Nutrisse -hiusväristä, niin kertokaa ihmeessä. Tukka pitäis värjätä huomenna..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävä sinua
Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k395248- 853752
- 483145
- 623045
- 113025
Kesäseuraa
Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t562383- 411878
Kiusaaja otti yhteyttä, mitä tekisit?
Minulle kävi näin pari kk sitten. Olin aluksi todella ystävällinen. Sanoin, että olin jo unohtanut jne. Asia jäi vai1451848Tuksu on edelleen sinkku - nuori Joonas jätti!
Hihhahihhahhaahheee Joonas keksi hyvän syy. : Tuksu on liian Disney-prinsessa hänelle. (Mikähän prinsessa lie kyseessä….101825- 181751