uusi

yt-laki tietä työtömiä liisä.
3247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Toi koko yt -laki on turhaa hommaa.

Näennäis jauhantaa... ei siis tärkeää... vaan kapula rattaissa vain.

Äänestä

Mutta suomessa voimissaan oleva yh-laki ja tukijärjestelmä tarjoaa paljon ilmaista pillua meille miehille.

Pillua ilman vastuuta tarjoaa yh:T

Halpa bordellilaitos!!!

Äänestä
  • Kyl toi yh tarjonta on suurta !!
    Olen juuri nyt tässä baarin menossa ja tänäänkin jotain yh-pilua lohkeaa.
    Se on aina varmaa.

    Ne akat saa taas viikonlopuksi lapset ex-miehelleen. Ja sitten heti baariin jakamaan pilua.
    Olen jo monen ex-miehelle kostanu venyttelemällä yh:n pilua.
    Ja aina se on hauskaa puuhaa.
    Ne raivopäissään nai ja kostaa ex-meihelle.

    Tämä kaikki on vielä ilmaista! Monissa maissa joutuu maksamaan ilotytöistä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


laki kirjoitti:

yt-laki tietä työtömiä liisä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu