liian aikasta

Onkohan liian aikasta kun edellispäivän jätin mieheni niin laittaa treffi ilmoitus takaisin suomi24än treffijuttuun..
Mitä mieltä olette.
3941
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Turha se on tosi asioiden edessä kiemurrella.

Laita vaan ilmoitus.

Äänestä

kun rauta on vielä kuuma.

Äänestä

Jokainen tekee noita asioita kuten parhaaksi näkee. Jos olet jo päässyt entisen yli niin mikäs siinä. Sen verran kuitenkin että se että heti laittaa ilmoituksen kertoo YLEENSÄ aika paljon siitä miten suhtauduit entiseen suhteeseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uusiks kirjoitti:

Onkohan liian aikasta kun edellispäivän jätin mieheni niin laittaa treffi ilmoitus takaisin suomi24än treffijuttuun..
Mitä mieltä olette.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu