surkein konebiisi ikinä

kertokaa mielestänne surkein kuulemanne konemusiikkikappale koskaan? oma ääneni menee: rotterdam termination source - poing kappaleelle
7771
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

surkein! konebiisi! ikinä!

se on niin surkea, etten ole kuunnellut sitä edes kokonaan. 15s riittää.

Äänestä
  • Se on ihan hirvee tekele!!!! Sitä ei oikeasti PYSTY kuuntelemaan 15 sekuntia kauempaa.

    Äänestä

  • karjahdus kirjoitti:

    Se on ihan hirvee tekele!!!! Sitä ei oikeasti PYSTY kuuntelemaan 15 sekuntia kauempaa.

    mutta kyll se niinku menee mutta enpä oikeen siltikää kehus

    Äänestä

tuon rts:n poingin tänä vuonna :D Hyvä biisi muuten... Taitaa mennä noi inhokit tuonne kiksun puolelle, vaikee vaan eritellä kun kaikki on samanlaisia. Toi boten anna ei mun kategoiriointien mukaan ees konemusaan liity.

Äänestä

on olemassa niin paljon paskaa konemusaa, etta menis paiva luetellessa, mutta lahi-aikojen arsyttavin ehka suosionsa ansiosta on tuo crazy frog. vituttaa joka kerta kun kuulee...

Äänestä
  • Joo tonne Grazy Frogin puolelle menee.. se piipitys vaa jotenki raastaa hermot pihalle.Kanava vaihtuu samantien. Yleensäkki tommoset enemmän kuuluisuutta saaneet on ihan paskoja (ei tietenkää tiestot sun muut üüber dj:t :D).

    Äänestä

soitti sen aikanaan...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysymystä... kirjoitti:

kertokaa mielestänne surkein kuulemanne konemusiikkikappale koskaan? oma ääneni menee: rotterdam termination source - poing kappaleelle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu