Muutama vuosi erossa, kummittelet silti mielessäni silloin tällöin. Rakastan sinua edelleen, vietin kanssasi kauniita ja hyviä hetkiä. Kaipaan tuikkivia silmiäsi, hyvänyön suukkojasi, ja kaikkea muuta.
Sinulla on edelleen pieni maja sydämmessäni, ikuisesti.
Sinulla on edelleen pieni maja sydämmessäni, ikuisesti.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Asustaa?
Onko sillä merkitystä...
Tuli vaan sellanen tunne,kun Kati olen ja nimmarit sopis,mutta totta ehkä parempi,kun ei tiedä enempää... Joka tapauksessa tämä kati kiittää myös hyvistä hetkistä erästä JJ:tä;)! Ja toivottelee onnea elämään:=)
Ei, et se voi olla sinä, en jaksa uskoa... miten voisimme molemmat päätyä samaan aikaan tähän palstalle monen vuoden jälkeen.
Tosin jos nimet, nimikirjaimet ja kohtalot täsmää niin ehkä maailma on ihmeellinen :)
Luulen että joku vain härnää, mutta asia olisi helppo selvittää, jotta oletko sama Kati. Jos olet, tiedät vastaukset seuraaviin kysymyksiin:
1) Montako hyvänyönsuukkoa sinulla oli tapana antaa minulle ennen nukahtamista?
2) Yksi antamani lempinimi sinulle liittyy silmiin, mikä se oli..?
Jos et tiedä, hyvää jatkoa sinullekin.
1) 2
2) Tähtisilmä
Pieleen meni, sinä et ole minun Katini.
...jota jj hoiteli katin ollessa katkolla. kuten kati arvasitkin.
Anteeksi tuo edellinen, olen hieman sairas ja heittelen ilkeyksiä joskus. Sitten jälkeenpäin itkettää.
Toivottavasti päädytte vielä yhteen Kati ja JJ, kaikkea hyvää teille.
Vastaisitko paremmin..?