Yök.

ja morkkis päällä. Miks pitikin taas erehtyä siiderille ja lähteä sen kundi matkaan. Olihan se kivannäköinen ja kaikkee, mutta kuitenkin ärsyttää itseni. Pelkkä laastari oli vaan, eikä helpottanut oloa ollenkaan.
21321
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jospa voisit jo katsoa eteenpäin ja miettiä et joku muu voi olla yhtä "arvokas" kuin se joka aiheutti laastaritarpeen.

Äänestä

sitä saa mitä tilaa turha täälä naukua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Taas vl takana kirjoitti:

ja morkkis päällä. Miks pitikin taas erehtyä siiderille ja lähteä sen kundi matkaan. Olihan se kivannäköinen ja kaikkee, mutta kuitenkin ärsyttää itseni. Pelkkä laastari oli vaan, eikä helpottanut oloa ollenkaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu