Nimikorusta?

Haluaisin itselleni sellaisen kultaisen nimikorun niin kuin sinkkuelämää sarjassa oli sillä yhdellä tytöllä. Onko mitään tietoa mitä sellanen voisi maksaa? Tai onko jotain sivuja mistä niitä voisi katsella. Helpommin varmaan selviäisi kun vaan menisi koruliikkeestä kysymään=)
1335
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Oiskohan siitä nyt vuosi aikaa, Turusta Kultajousesta, niillä ei ollut sitä, että tilasit mulle sen vissin jostain toisesta liikkeestä...kannattaa käydä kultajousesta kyselemässä josko niiltä vielä niitä löytyisi. Mulla on hopeinen, en tiedä oliko niitä edes kultaisena ja mun makso jos oikein muista jotain 30euroa..et se kultanen on sitten ainakin puolet kalliimpi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


susanna% kirjoitti:

Haluaisin itselleni sellaisen kultaisen nimikorun niin kuin sinkkuelämää sarjassa oli sillä yhdellä tytöllä. Onko mitään tietoa mitä sellanen voisi maksaa? Tai onko jotain sivuja mistä niitä voisi katsella. Helpommin varmaan selviäisi kun vaan menisi koruliikkeestä kysymään=)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu