punainen, musta, punainen, musta

Mulla oli punanen tukka, jonka värjäsin mustaksi puoli vuotta sitten. Nyt en tiiä kumpi kivampi. ??
2251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

punainen väri haaliistuu tosi nopeesti, ja jälkeenpäin ei ole enää mikään unelma väri hiuksissa :/ ite värjäsin punasesta mustaks, ja tuli hyvä väri.. itse en koskaan enää punaista ottaisi värin haalenemisen vuoksi.

Äänestä
  • minulla punainen väri ollut jo yli vuoden eikä haalistu kun hoitaa oikeilla tuotteilla. goldwellin värishampoot ja hoitoaine pitää värin punaisena.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mustalamb kirjoitti:

Mulla oli punanen tukka, jonka värjäsin mustaksi puoli vuotta sitten. Nyt en tiiä kumpi kivampi. ??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu