Epäileekö ja aliarvioiko hän kokoajan kykyjäsi, jos puhun puhelimessa hänen läsnäollessaan, puhelun jälkeen soittaa heti ainakin viidelle kaverilleen pitkiä puheluita, loukkaa tahallaan ja kun asiasta mainitsee, ihmettelee "No! Mitä nyt mukamas sanoin?" Onko mustasukkaisuutta ilmassa vai eikö mies muuten vaan arvosta minua? Kotona pitää istua ja ootella, jos olen itse lähdössä yksin jonnekin niin heti heti ollaan keksimässä jos minkälaista tekemistä?
Ei ole kivaa enää...
Ei ole kivaa enää...
Vastaukset 7
Vanhimmat
sillä on katkeria kokemuksia suomibitcheistä
Onneksi olkoon onnistuneesta miesvalinnastasi.
kuitata: Sitä saa mitä tilaa...
Joku kaivoi taas telaketjumaiharit esiin!
Kotona pitää istua ja ootella"
höh?? sinäkö odottelet ja istut kotona kun mies käskee?
mistä ajalta oot? oletko syntynyt vuonna 1930? ehkä olet jo vanhus? ei toi voi olla totta..
kun eihän tuollaisia naisia voi olla enää olemassa!!!!!!!!!!! ei ainakaan nykyaikana kukaan nuori nainen tommoseen hommaan suostu!! että antaa jonkun TYYPIN komentaa!! hyi!
katso peiliin nainen!
Usko mua, mä olin yks päivä valkosukkasena liikenteessä ja mä sanon sulle it ain't pretty.
Onnex tätä ei ole kestänyt kun reilu kuukausi ja siitä on helppo päästä eroon..
Kiitokset kaikille erittäin onnistuneista vastauksista, vastauksen tiesin itsekin, ei tarvi tämmöstä katella, ja mitä vähemmän tekemisissä sen parempi.