Jos Kirstie Alley pystyy laiduttaa itsensä noin hyvän näköisesti, niin pystyn kyllä minäkin..
Tsekatkaa mik kroppa... vau, tollasen kun sais
http://youtube.com/watch?v=I5rngKHibrM&mode=related&search=
Kirstie alley
6
933
Vastaukset
- monesti tämä likka
on pudottanut ja lihonut....jojoliikettä koko elämä...
- Laihduttaminen on hyvästä
Kirstie liikkuu todella runsaasti. Hän mm. tanssii ja kropasta päätellen uskaltaisin sanoa, että rautaakin on nostettu.
- ihannepainossa
Sehän oli lihava kuin porsas. Onneks mä en näytä tolta. (171/58)
- just me
Lihava kuin porsas? Tosiaan.. Hänellähän on isot luut ja leveä lantio. Eipä hänellä löllyröitä näkynyt.
- Anonyymi
OLI KASARILLA TODELLA SÖÖTTI JA KAUNIS... MITÄ TAPAHTUNUT SEN JÄLKEEN.....
- Anonyymi
Kirstie A. on syntynyt 1951 tammikuussa. Hän on 70-vuotias kypsä nainen.
Siinä iässä ei tulisi laihduttaa siihen nuoruuden aikaiseen painoon.
Hän edusti Jenny Graigin laihdutusohjelmat. Saa ostaa erilaisia pakkauksia valmiin ateria valintojen mukaan. 5pvä aina kuukauden annoksiin asti.
Ihmettelen niitä proteiini suklaapatukoita, popkornia, leivonnaisia, keksejä, joita saa syödä päivittäin 2kpl.
Paljon pastaa, riisiä pienissä 2dl kipoissa.
1ateria voi koostua kupillisesta pastaa so osissa ja muutama salaatinlehti.
Tai kurkkua tai jotain muuta vihannesta.
You Tubesta oli laatikoiden avaamisia ja kertomuksia - 5kg/viikko.
Siinä on oltava rutkasti alkupainoa!
Nykyisin on markkinoilla muitakin vastaavia pakkauksia.
En ole vain koskaan nähnyt niitä täällä päin.
Kalliiksi tulee, mutta oppii kuulema syömään pieniä annoksia
Minäkin opin, kun ostin kiinalaisen sarjan: 4kippoa a 1dl.
Sen kun täyttää ja siihen tyytyy, niin hyvin oppii määrät.
Sopisi varmaan niille vatsalaukun pienennyksen meneville n. 1200kcal /pvä.
Mutta minä en söisi mitään pikamakaroneja kuin hätätilassa.
Siis jokaisella kun on nykyisin oltava 10 pvän ruoka ja vesi, jos sattuu tulemaan hätätilanne eri syistä.
Sitä varten minulla on sellaista helppoa ruokaa varastossa.
My🤗
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2123946Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii642508Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3922326- 472243
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321531Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5151295Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em931271- 561267
- 721196
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1251146