Ihminen vain ilmoitti tekstiviestillä tavanneensa jnk uuden. Olin vuosia ollut takertumatta keneenkään, koska en halunnut pettymyksiä. Näin kävi taas kun annoin itselleni luvan kiintyä. Neber again!Nainen 44 v
sattuu kovasti
paljon ja pitkään..
31382
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
mulle kävi samanlailla kesällä eihän me keretty ku pari kertaa tavata,mutta oli sitäkin hauskempaa äijä oli mitä mahtavin tyyppi.sit se yhtä äkkiä laitto viesti,että unoha mut eikä kertonu edes syytä miks jätti.onko kaikki ukot noin pelkureita ettei uskalleta tulla suoraan sanomaan,jos ei kiinnosta. ei ymmärrä ei.
sanohan se; eli että unohtaisit sen. Etkö ymmärrä unohtaa ja jättää taakse. Haluaisitko kuulla vaikka että olet niin s......n ruma tai jotain vastaavaa.
Kun ei synkka, ei synkkaa. Toi on just pahin vika naisissa, jäätte aina miettimään. So what, miehiä ja naisia on vaikka kuinka paljon.
tekstarit kuuluu tämän päivän menoon, helppo tavata ilmoittaa erilaisia asioita. Yritä vaan sopeutua. Tuota samaa tekevät naiset ja miehet.
Ja elämä jatkuu...