Jokus

ajatuksissa. Niin hyvässä kun pahassa. Laadussa eniten. Hyvä suhde olikin.No joka menneitä muistaa tikulla silmään. Olis kyllä mukava jutella tämän henkilön kanssa joskus, mutta hän vihaa minua, joten parempi pysyä kaukana.
2614
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kun olitte yhdessä ex:ääsi ja nussin vieläkin kerran pari kuussa, hyvä pano. Vai oli suhde hyvä???, voi sua nuijaa ja tietämätöntä paskaa.

Äänestä
  • Kyse oli kyllä miehestä, mutta jos niin kauheesti oot halunnu niin eipä tuossa mitään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyllä kirjoitti:

ajatuksissa. Niin hyvässä kun pahassa. Laadussa eniten. Hyvä suhde olikin.No joka menneitä muistaa tikulla silmään. Olis kyllä mukava jutella tämän henkilön kanssa joskus, mutta hän vihaa minua, joten parempi pysyä kaukana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu