Basic Element

Eurodancen pioneeri Basic Element esiintyy Suomessa 4.-6.1.2007 kolmen keikan voimin, mutta bändin sivuilla ei ilmene, että missä nämä ovat. En löytänyt myöskään mistään kotimaisilta sivuilta enempää tietoa. Onko kenelläkään parempaa infoa?
Lähde:

http://www.basicelement.se/

ja sieltä -> agenda
2583
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

saada tietää, missä Basic Element esiintyy ;)
En kyllä itse valitettavasti tiedä, mutta tosiaan toivoisin, että joku kiva tietäisi. :)

Äänestä

Luultavasti niistä tulee tietoa sinne sivuille kun keikkapaikat yms. varmentuu... Eli hieman sama kuin Club Colorsin 7th b-day keikalla, tietoa tuli kun paikkoja varmentui.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


stet kirjoitti:

Eurodancen pioneeri Basic Element esiintyy Suomessa 4.-6.1.2007 kolmen keikan voimin, mutta bändin sivuilla ei ilmene, että missä nämä ovat. En löytänyt myöskään mistään kotimaisilta sivuilta enempää tietoa. Onko kenelläkään parempaa infoa?
Lähde:

http://www.basicelement.se/

ja sieltä -> agenda

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu