Jos ajattelemattomuuttani loukkaan naista, riittäähän sitä naiselle kuitenkin aina niitä lohduttajia?
Oikeastaan te lohduttajamiehet saatte olla minulle kiitollisia, koska täten pääsette kiinni sellaisiin naisiin, joihin teillä ei olisi muuten mitään mahkuja. Minähän siis olen hyvä jätkä.
Oikeastaan te lohduttajamiehet saatte olla minulle kiitollisia, koska täten pääsette kiinni sellaisiin naisiin, joihin teillä ei olisi muuten mitään mahkuja. Minähän siis olen hyvä jätkä.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kirjoituksesi älyttömästä päättelyketjusta huolimatta se herätti mieleeni taas vanhan viisauden, joka ainakin meillä vähensi turhia riitoja.
Sanoin vaimolle, että jos meillä on kaikki hyvin ja sitten sanon jotain, minkä voisi tulkita joko negatiisisesti tai positiivisesti, niin valitse positiivinen vaihtoehto. Miksi minä yhtäkkiä tarkoituksella loukkaisin?
ennemminkin paskojen jätkien ansiosta ei paljon ne hyvätkään kiinnosta. Paskastakaan jätkästä ei voi tietää, onko se paska, ennenkuin se paska paljastuu koko karmeudessaan.
Lohduttajat ei kiinnosta, koska ne todennäköisesti on vain pelimiehiä, jotka kuvittelee löytävänsä naisesta helpon uhrin.
Ja jos jätkä ei osaa edes katua ajattelemattomuuttaan, niin on kyllä aika paska.
Eli ei välitä yhtään miltä toisesta tuntuu, eikä halua sille parempaakaan mieltä.
eihän ajattelemattomuutta siis osaa katua, mutta jos tietää sen.
jos naine on päättäny, et kundi ketä loukkas on paska jätkä ja thäts it, nii tilanne on kärjistäen toi.
se kundi on hetken aikaa maailmankaikkeuden paskin jätkä sen naisen, mut varsinki lohduttajien mielestä. tai ainaki lohduttajan puheissa.
tää on samaa mieltä. kundi ketä loukkas alensi lohduttajan kynnystä päästä tutustumaan naiseen.
mikä on lohduttajan motiivi? ystävyys vai helppo nakki? se on taas aivan eri asia. mut väittäsin, et pelimiehii ne ei oo.
päätellä: kentiespaskajätkä saa olla naisen kanssa sillee... kunnes loukkaa tätä. Lohduttajamies saa olla naisen kanssa sillee... kunnes nainen ei enää tarvitse lohdutusta... molemmat miehet saavat olla naisen kanssa sillee olematta kuitenkaan sellaisia miehiä, mitä nainen haluaa.... molemmat miehet ovat paskoja.
Niinhän ne naiset aina hakeutuu sun kaltaisten jätkien seuraan ja juoksevat sitten itkemään kilttien miehen olkapäätä vasten, että se ja se mies on niin renttu ja sika. Kiva että naisille kelpaa kiltitikin miehet joskus.