Olen nyt kahden vaiheilla että tilaisinko tuon White Teeth aloituspaketin (35 euroa) koska teen ystävänä hampaani ovat todellakin tummuneet ikävän näköisiksi, ei kohta hymyillä ilkeä :(
Kuitenkin osa-aika työtä tekevänä rahat ovat tiukassa joten en haluaisi niitä tuotteeseen laittaa jos se ei kuitenkaan yhtään tehoa. Siksi pyydänkin että kertoisitte, jos siis olette tuotetta kokeilleet tai sen tehosta kuulleet, että olenko heittämässä rahani kaivoon.
Tuhannet kiitokset etukäteen ja mukavaa alkanutta talvea!!
Kuitenkin osa-aika työtä tekevänä rahat ovat tiukassa joten en haluaisi niitä tuotteeseen laittaa jos se ei kuitenkaan yhtään tehoa. Siksi pyydänkin että kertoisitte, jos siis olette tuotetta kokeilleet tai sen tehosta kuulleet, että olenko heittämässä rahani kaivoon.
Tuhannet kiitokset etukäteen ja mukavaa alkanutta talvea!!
Vastaukset 2
Vanhimmat
älä tilaa! tilaa mieluummin jenkeistä / ebayltä crest whitestrips paketti! kertapaketti käytettynä saa hampaat upean valkoisiksi. mut jos jatkat mustan teen juontia niin ne tummuu ajan myötä uudestaan niinku kaikkien tuotteitten kans käy.. eli vaihda vihreään teehen jos mahdollista tai osta tuplapakkaus ja tee kerran kuussa päivitys :)
eli muoviliuskoja jotka painetaan etuhampaisiin kiinni sormilla, pysyy hyvin aloituksen epäröinnistä huolimatta. kerralla puoli tuntia ylhäällä ja alhaalla. muista painella hammasväleihin kiinni ei vain pintaan! tasainen ja upea lopputulos, oikeasti! jenkeissä tuo on supersuosittu, ite olen mallialalla ja mun hampaita kehutaan kohta liikaa :)
käytin siis puoli vuotta sitten ja vieläkin valkoiset hampaat. ja mikä parasta, ei ällöttäviä kuppeja jotka kerää sylkeä ja ovat epämiellyttäviä vaan tosi helpot ja huomaamattomatkin. hinta n. 20e ja postikuluineenkin jää 30e luokkaan. eli tosi edullinen myös :)
ja jos et usko niin tässä kuvat ennen ja jälkeen ;)
http://img214.imageshack.us/my.php?image=hampaatfd7.jpg
http://img394.imageshack.us/my.php?image=pdj5.jpg
Hei sanddra! sattumata luin viestisi tältä palstalta ja rekistöröidyin ebay:lle... tilasin tuota mainostamaasi tuotetta.... osaisitko sanoa kuinka kauan paketin tuleminen kestää? tilasin siis tänään.. englannin kielen taitoni ei ole kovinkaan hyvää luokkaa mutta käsittääkseni tilaus onnistui aivan mainiosti ja nyt vain odottelen