White Teeth

Olen nyt kahden vaiheilla että tilaisinko tuon White Teeth aloituspaketin (35 euroa) koska teen ystävänä hampaani ovat todellakin tummuneet ikävän näköisiksi, ei kohta hymyillä ilkeä :(
Kuitenkin osa-aika työtä tekevänä rahat ovat tiukassa joten en haluaisi niitä tuotteeseen laittaa jos se ei kuitenkaan yhtään tehoa. Siksi pyydänkin että kertoisitte, jos siis olette tuotetta kokeilleet tai sen tehosta kuulleet, että olenko heittämässä rahani kaivoon.
Tuhannet kiitokset etukäteen ja mukavaa alkanutta talvea!!
2486
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

älä tilaa! tilaa mieluummin jenkeistä / ebayltä crest whitestrips paketti! kertapaketti käytettynä saa hampaat upean valkoisiksi. mut jos jatkat mustan teen juontia niin ne tummuu ajan myötä uudestaan niinku kaikkien tuotteitten kans käy.. eli vaihda vihreään teehen jos mahdollista tai osta tuplapakkaus ja tee kerran kuussa päivitys :)

eli muoviliuskoja jotka painetaan etuhampaisiin kiinni sormilla, pysyy hyvin aloituksen epäröinnistä huolimatta. kerralla puoli tuntia ylhäällä ja alhaalla. muista painella hammasväleihin kiinni ei vain pintaan! tasainen ja upea lopputulos, oikeasti! jenkeissä tuo on supersuosittu, ite olen mallialalla ja mun hampaita kehutaan kohta liikaa :)
käytin siis puoli vuotta sitten ja vieläkin valkoiset hampaat. ja mikä parasta, ei ällöttäviä kuppeja jotka kerää sylkeä ja ovat epämiellyttäviä vaan tosi helpot ja huomaamattomatkin. hinta n. 20e ja postikuluineenkin jää 30e luokkaan. eli tosi edullinen myös :)

ja jos et usko niin tässä kuvat ennen ja jälkeen ;)

http://img214.imageshack.us/my.php?image=hampaatfd7.jpg

http://img394.imageshack.us/my.php?image=pdj5.jpg

Äänestä
  • Hei sanddra! sattumata luin viestisi tältä palstalta ja rekistöröidyin ebay:lle... tilasin tuota mainostamaasi tuotetta.... osaisitko sanoa kuinka kauan paketin tuleminen kestää? tilasin siis tänään.. englannin kielen taitoni ei ole kovinkaan hyvää luokkaa mutta käsittääkseni tilaus onnistui aivan mainiosti ja nyt vain odottelen

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Black Tee kirjoitti:

Olen nyt kahden vaiheilla että tilaisinko tuon White Teeth aloituspaketin (35 euroa) koska teen ystävänä hampaani ovat todellakin tummuneet ikävän näköisiksi, ei kohta hymyillä ilkeä :(
Kuitenkin osa-aika työtä tekevänä rahat ovat tiukassa joten en haluaisi niitä tuotteeseen laittaa jos se ei kuitenkaan yhtään tehoa. Siksi pyydänkin että kertoisitte, jos siis olette tuotetta kokeilleet tai sen tehosta kuulleet, että olenko heittämässä rahani kaivoon.
Tuhannet kiitokset etukäteen ja mukavaa alkanutta talvea!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu