Hei! tarvitsen apua, mies tulee kotiin viikonloppuna. Aion yllättää kullan niin, että annan menun jossa alkupalana esim. ulkoilu, hierontaa. Oisko teillä ehdotuksia mitä tuohon menuun muuta voisi laittaa?ajattelin näitä: punaviiniä, jotain hyvää ruokaa, joku elokuva, peli... oisko joitakin uusia ideoita?
hauska ylläri ?
kultsille
41401
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Roolileikkiä ja seksiä!
heissan
itse yllätin sulhaseni hänen synttäripäivänään näin...
ostin valmiiksi seksikkäät alusvaatteet(sukkanauhat yms) nämä sitten alle ja päälle hame ja sulhon suosikkitoppi
kun kulta tuli kotiin olin kiinnittänyt oveen "menun"
ensin kokovartalohieronta ja yhteinen suihku (mieskin tykkää siitä että peset pehmeällä sienellä koko kropan ;) )
sitten hyvää ruokaa ja punaviiniä jälkiruoaksi hemmottelua sängyssä
lahjaksi "lahjakortteja" loppuvuodelle (esim.hieronta 2kertaa kuukaudessa, suihinottoja jne jne, mitä vaan mielikuvitus keksii)
illaksi sulhasen kaverille bileisiin (mutta toi nyt ei sun ideana taida olla vaan kahdenkeskistä ilottelua).
ideana oli että koko ilta keskittyy hänen toiveensa toteutin sängyssä ja muuten...sulho tykkäs varsinkin noista "lahjakorteista", niihin tosiaan laskin että koko loppuvuodelle saa joka viikko jotain kivaa
Kuulostaa ihan joltain geisha-touhulta.
Vai mites sun suljo sua hemmottelee noin niinku vastavuoroisesti?
sulho hemmottelee ihan samalla tavalla, hieronnalla, kynttiläillallisilla, tuo kukkia aina välillä (ihan normaalina arkenakin),hyvällä seksillä, välillä on vaahtokylpy ollut odottamassa kun tulen töistä kotiin ja kylvyn jälkeen ruoka pöydässä. Ja aina kiva yllätys on kun toinen on siivonnut koko kämpän, yleensä siivotaan yhdessä :)
Tietenkin kummankin kuuluu suhteessa saada hemmottelua, omana synttäripäivänä sulho vei minut risteilylle tukholmaan (itse pyytänyt työnanjaltani vapaaksi synttäripäivän että päästään ajoissa lähtemään) lisäksi sain loppuvuodelle 1krt/vko koko vartalohieronnan sulholta.
Yleensäkin meillä on ollut enemmän tapana antaa lahjaksi jotain hemmottelua toiselle kuin mitään tavaraa, kuitenkin oman kullan hemmottelemana oleminen on huomattavasti kivempaa kuin joku tavara. SUhteen alkuaikoina sulholla oli tapana "piilotella" pieniä viestilappuja minulle, yleensä joku kiva päivää piristävä lause tai vihje illan ohjelmasta ;) (noita lappuja löytyi kirjojen välistä,tupakkatopasta, meikkipussista jne)