Shakira

sillä on niiin hyvä perse ja kun se heiluttaa sitä lantiotaan niin... jalat meinaa mennä alta! Ei ole suomesssa kyllä tullut vastaa niin kuumaa pakkausta... Ja Angelina Jolie on kanssa ihan ok.
7960
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

kunhan nyt edes saisit siltä naapurin liisalta.

Äänestä

:D näkee ettet sinä vielä tiedä naisista yhtään mitään. Tuossa iässä sitä vaan arvostetaan perseen keikutusta, mutta sallittakoon se :D Niinhän se pitää mennäkin vielä ;)

Äänestä
  • Ihan niin kuin täällä olis vanhemmat esittäneet jotenkin syvällisempiä kuvauksia. Monestihan se ihanne perustuu just ulkonäköön ja kun tyyppejä ei tunne, voi niille kuvitella miten mukavan luonteen tahansa.. En mäkään joitain filmitähtiä tunne, mutta mukava niitä on katsella ja haaveilla, ei tarkoita että oikeasti nyt tähtäimessä olisi joku Jude Law..

    Äänestä

  • Neiti x kirjoitti:

    Ihan niin kuin täällä olis vanhemmat esittäneet jotenkin syvällisempiä kuvauksia. Monestihan se ihanne perustuu just ulkonäköön ja kun tyyppejä ei tunne, voi niille kuvitella miten mukavan luonteen tahansa.. En mäkään joitain filmitähtiä tunne, mutta mukava niitä on katsella ja haaveilla, ei tarkoita että oikeasti nyt tähtäimessä olisi joku Jude Law..

    no sanoinkos taaskaan että tässä pahaa oli, huvitti vain ja kunhan vastasin yhtä syvällisesti. on sulla elämä kun jaksat jokaiseen joutavan päiväiseen viestiin käydä marmattamassa. ilmeisesti kovan tarve on haastaa riitaa/ purkaa höyryjä.

    Äänestä

Lantion liikkeisiin kannattaa naisissa/tytöissä kiinnittää huomiota, sillä se on suoraan verrannollinen siihen kuinka notkea hän on sängyssä. Tämän tulet vielä huomaamaan, eli ei kun tanssilattioiden reunoille sopivaa ***** hakemaan. Jäykkälantioinen nainen ei osaa rakastella.

Äänestä
  • En nyt tiedä tosta tanssiin vertauksesta sillä itse en tanssi, ja rakastan naimista.

    Äänestä

on minusta erittäin kaunis ja herttaisen oloinen ihminen.Persettä en pahemmin ole katsellut. :)Minusta vaan tuntuu,että sille naiselle ei menestys ole noussut päähän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


poeka 16v kirjoitti:

sillä on niiin hyvä perse ja kun se heiluttaa sitä lantiotaan niin... jalat meinaa mennä alta! Ei ole suomesssa kyllä tullut vastaa niin kuumaa pakkausta... Ja Angelina Jolie on kanssa ihan ok.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu