Lihasten

olen aina Harrastanut paljon liikuntaa, yli tunti päivässä juoksua ja yleensä lisäksi uintia tai salilla käymistä.
Elikkäs, paljonko lihakset voivat todellisuudessa painaa ? BMI:ni on 20.1
1248
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

eivätpä ne paljoa paina, tai siis älkää nyt lukeko taas väärin.. mutta jos salilla/jumpassa käy, niin ei ne lihakset mitään älyttömiä määriä paina.. kehonrakentajilla vuodessa neljän kilon lihasten kasvattaminen on kova juttu..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


painosta..? kirjoitti:

olen aina Harrastanut paljon liikuntaa, yli tunti päivässä juoksua ja yleensä lisäksi uintia tai salilla käymistä.
Elikkäs, paljonko lihakset voivat todellisuudessa painaa ? BMI:ni on 20.1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu