Mitä

..olette siitä jos palkkaisi yksityisetsivän selvittämään onko puoliso uskollinen? Onko kenelläkään kokemusta asiasta ja miten kävi?
6711
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

kirjoitukset täällä niin sinusta tulee hyvä etsivä ,eikä maksa mitään .Lue kaikki siin vaikka 1-10. Olet sen jälkeen paljon viisaampi,ja hyvä tarkkkailemaan miestäsi.Täältä löytää tosi hyviä vinkkejä.Lue.Niin ja tsemppiä--

Äänestä
  • Kiitos hyvästä neuvosta, taidanpa niin tehdäkin..ja osaan jo tulkita omasta mielestäni melko hyvin pettämisen tunnusmerkkejä, mutta.. puoliso ei tunnusta tehneensä mitään sopimatonta ja vannoo rakkauttaan. Mutta se vaisto..

    Äänestä

  • alkup. kirjoitti:

    Kiitos hyvästä neuvosta, taidanpa niin tehdäkin..ja osaan jo tulkita omasta mielestäni melko hyvin pettämisen tunnusmerkkejä, mutta.. puoliso ei tunnusta tehneensä mitään sopimatonta ja vannoo rakkauttaan. Mutta se vaisto..

    se vaistoni sanoi, että toinen pettää. Laitoin seurantaan ja nalkkiin jäi

    Äänestä

  • vain ainoastaan kirjoitti:

    se vaistoni sanoi, että toinen pettää. Laitoin seurantaan ja nalkkiin jäi

    Oliko kallis tuo seuranta ja kuinka äkkiä tuon seurannan aikana jäi nalkkiin? Miten kumppanisi vakuutteli uskollisuuttaan? Miten käyttäytyi?

    Äänestä

  • **** kirjoitti:

    Oliko kallis tuo seuranta ja kuinka äkkiä tuon seurannan aikana jäi nalkkiin? Miten kumppanisi vakuutteli uskollisuuttaan? Miten käyttäytyi?

    Sen verran,että se saattaa maksaa 1000-2000 euroa ja riippuu ajasta jona seurataan. Te sovitte sen etsivän kanssa tapaamisen ja kerrot miehestäs kaiken kuvien kera ja sitten sun ei enää tarvi itse miettiä mitään..Hyviä ovat!! Suosittelen ottamaan vaikka lainan,jos ei mania löydy.. Sillon vaan sun ei pidä yhtään näyttää miehellesi,että epäilet häntä,muuten se homma ei pelaa. Tsemppiä js toivottavasti olet vääräsä!

    Äänestä

  • **** kirjoitti:

    Oliko kallis tuo seuranta ja kuinka äkkiä tuon seurannan aikana jäi nalkkiin? Miten kumppanisi vakuutteli uskollisuuttaan? Miten käyttäytyi?

    sen itse, koska nämä ulkopuoliset ovat varmaan niin kalliita, kuten allakin sanotaan.

    Laitoin kotiin ja autoon sanelimen ja sillä seurasin mitä tapahtuu. Tämä oli todella tehokas ja nalkkiin jäi. Seuraa lisäksi taskut, känny ym. lisäksi tiliotteet ja kuitit kannattaa tsekata ja laittaa ylös missä aina liikkunut, näin jälkeen päin muistaa paremmin asiat. Lisäksi tein työreissuille ns. yllätyskäyntejä (hotelliin).

    Koskaan kumppanini ei ole tunnustanut pettävänsä,vaan haukkunut minua vainoharhaiseksi ja hulluksi. Ei edes silloin aluksi, kun sain niitä todisteita.

    Epäili minua jos mistäkin aiheetta. Ehkä juuri sen vuoksi, koska itse petti minua monien vuosien aikana eri naisten kanssa. Viimeisin vielä naimisissa oleva

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


..mieltä kirjoitti:

..olette siitä jos palkkaisi yksityisetsivän selvittämään onko puoliso uskollinen? Onko kenelläkään kokemusta asiasta ja miten kävi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu