Mitäs ootta miältä

jos miäs on kolohiintunneen näköönen ja rumee.Siis tikin jäläkiä siällä sun tiällä?
5691
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

... eletystä alämästä:-). Eiköhän se kuule sisin ole pitkässä juoksussa se tärkein.

Äänestä

jos pönttö on sisältä kunnosa nii kuoret saa olla ko kaivoämpäri; melekeen ehyt, lommonen, ruostunu, vino ja vanha. Mutta kyllä se vettä pitää sen aikaa, että ehtii janoonsa juua ihan tarpeeksi ja vielä lisääkin.. Älä pelekää olla sisältä ehejä, sitä nainen tarvii pitemmällä polulla.. Että on ämpäri, joka menee sinne kaivoon ko on jano..

Äänestä

on vaan miehen koristeita.

Äänestä

Kuka sitä on lyäny

Äänestä
  • Asvaltti on kovempaa kun luu,nahka ja läski.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Öövini kirjoitti:

jos miäs on kolohiintunneen näköönen ja rumee.Siis tikin jäläkiä siällä sun tiällä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu