Cnc-koneistajan

mitäköhän cnc-koneistaja tienaa pääkaupunki seudulla parin vuoden kokemuksella? Asetukset ja ohjelmat onnistuu.
2813
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tossa välissä se liikkuu.

Äänestä
  • Kas kun ei 5500-6000 ;)
    Oikea vastaus on että normaali työajalla 1500-2200 paikkakunnasta ja osaamisesta riipuen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Palkka kirjoitti:

mitäköhän cnc-koneistaja tienaa pääkaupunki seudulla parin vuoden kokemuksella? Asetukset ja ohjelmat onnistuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu