NYT ON PAKKO,tosiaan sanoa joskus kaunis sana sinusta,mutta sä oot sympaattisin"kundi"mitä näillä sivuilla löytyy,minä ainakin olen saanut henkistä voimaa paljon sinun kannanotoistasi moneen minunkin todellisiin ongelmiin,tänään on ollut hyvä päivä,ja paljon sinun ansiostasi,toivon että sulla on hyvä ihmis-suhde joka antaa arvoa sinun tunne-älyllesi.
Frederico.
JOI JOS OLLA
3430
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
ööh *oonpas mie nyt imarreltu ja punanen* Kiitti =)
Mitenhän mie sen oikein muotoilisin. Sanotaanko että se on hyvin haastava ja vaativa suhde tällä hetkellä, mut tuollaisella tuella jaksaa taas huomiseen hyvillä mielin.
ulkomaalanen vaiko muute,vaa kirjotaa hassua suomia,
Mielenkiintoinen ilmiö. Muutamalla muullakin keskustelupalstalla olen törmännyt ilmiöön, että jonkun tietyn kirjoittajan kirjoitukset aiheuttavat suuren reaktion. Sitten suitsutetaan. Mutta onhan se hienoa jos ajatukset käyvät yksiin, kokee hengenheimolaisuutta jonkun kirjoittajan kanssa. Itselläni ei ole kokemusta aiheesta, mutta aina silloin tällöin näitä ilmestyy.
Mikä on mielenkiintoista on se, että tekstihän on melko yksiulotteinen media, ja jos sen avulla saa syvempiä tuntoja esille, niin hatunnostoinen suoritus.