Olen kadetti

ja olen rakastunut tuutoriini.Mitä teen??? Hän on naimisissa.En voi elää ilman häntä...
41097
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ennen kuin on vähintään volkkari

Äänestä

tuutori oikein tarkoittaa? Eli mikä teidän työsuhde?

Oletko kertonut tunteistasi? Onko jopa niin, että mies (et tosin maininnut sukupuolta, mutta oletan) tuntee samoin?

Äänestä

suhde !se tulee johtamaan vakavaan kriisiin niin sinun kuin kaverisi kohdalla !

Äänestä

tänne on turha itkeskellä! Ette sitäpaitsi ole rakastunut, olette ihastunut!

Asento! Taakse poistu!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Maiju Armei.... kirjoitti:

ja olen rakastunut tuutoriini.Mitä teen??? Hän on naimisissa.En voi elää ilman häntä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu