kysäisenpä kuitenkin

minkä takia suomalainen nainen on niin helppo saada sänkyyn.Johtuuko se minun jumalaisesta olemuksestani vai onko teillä geeneissä jotain sellaista mikä estää ei sanan käytön.Vuosien saatossa tätä on tullut testattua lukemattomia kertoja ja aina olen "joutunut" sänkyyn vaikka ei aina olisi niin haluttanutkaan.Valaiskaa oi te kaikkitietävät...heh..
151327
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Kuva kehiin, niin lausontosi saa ansaitsemaansa rispektiä...

Äänestä

puaa autetta pistäppä pärstäkertoimes juttujes oheen niin vois kommentoida helppo vai helppo

Äänestä

suominainen ei voi vastustaa jos leukaperissä löytyy?

Äänestä

kerrotko vielä otantasi suuruuden ja ne kansalaisuudet, joihin tutkimuksesi kohdistuu.

Tottakai sinulla on jokaisesta yhtä suuri otanta ja käytössäsi kaikki tarvittavat lähteet, eikö?

Äänestä

En ole todennut sen helpommaksi saada sänkyyn kuin ulkomaalaiset sisarensa. Varsinkin aasiasta, venäjältä ja itä-euroopasta irtoaa piparia monin kerroin helpommin kuin kotomaasta. Kauniit tytöt suorastaan tyrkyttää itseään!

Äänestä
  • Mutta paljonks siitä joutuu maksaan?

    Äänestä

olemuksestasi, naisillakin on tarpeensa! Katsos tasa-arvo on ajanut tähän tietyt naiset, naiset ryyppää, röökaa ja panee kuin miehet ennen.

Äänestä

löytyi netistä:

" Teuvan Tiltu on viinalle ja miehille perso, likainen ja laiska lutka!" :)

Äänestä

Et ole itsekään osannut kieltäytyä vaikka et edes halua sänkyyn. Olet jopa ihan pyydellyt sinne vaikka et haluakaan? :-D

Äänestä

Muttamutta.. Ethän itsekään osaa sanoa "ei", jos olet joutunut sänkyyn vaikkei olisi haluttanutkaan? Ei muuta omanarvontuntoa kohentamaan! Sinullakin on oikeus kieltäytyä seksistä, älä anna käyttää itseäsi hyväksi, tulee vielä sieluun vammoja!

Suomalaisilla miehillä on muuten samoja geenejä kuin suomalaisilla naisilla, taitavat olla helppoja tapauksia hekin, jos tää on geenikysymys..? ;)

Äänestä

Sähän voit kysyä sitä suoraan vaikka mutsiltas. Se taitaa tietää noista hommista aikalailla enemmän.

Äänestä

Taidat itsekin olla aika "helppo" :-P

Äänestä

En tiedä, mutta itsekin ihmettelen samaa. USEIMMAT miehet, joita olen tapaillut, ovat halunneet kanssani seksiä. (Loput ovat olleet pihtariperiaatteen kannattajia. Ettei seksiä liian aikaisin...PAH!! ;) ) Mistä kummasta tuo voisi johtua?

Ehkä he pitävät seksistä.

Kuten minäkin. Nainen "parhaassa iässä"... ;))Haluan paljon ja usein.

Äänestä

Jos sä oikeasti ketään saisit sänkyyn niin et sä miettisi että MIKSI-nauttisit vaan :p

Äänestä

..jos isäänsä, suorastaan pyytää. ;)

Ja uskoisin kulttuurimuutoksenkin tosiaan vaikuttavan, kuten joku fiksu edellä jo mainitsi. Naisetkin saavat nykyään "suorastaan pyytää".

Mikä ei sinänsä mielestäni ole huono asia. Yleensä ko. touhu on mukavaa, miksei sitä saisi haluta? Kansalaisuuteen ja sukupuoleen katsomatta?

Nový most

Äänestä

Kommentoi aloitusta


noferto kirjoitti:

minkä takia suomalainen nainen on niin helppo saada sänkyyn.Johtuuko se minun jumalaisesta olemuksestani vai onko teillä geeneissä jotain sellaista mikä estää ei sanan käytön.Vuosien saatossa tätä on tullut testattua lukemattomia kertoja ja aina olen "joutunut" sänkyyn vaikka ei aina olisi niin haluttanutkaan.Valaiskaa oi te kaikkitietävät...heh..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu