Onko kokemuksia?
Tästä tuotteesta
6834
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
No ei!
nyt on jo kulunut tarpeeksi aikaa viper, voit tulla vastaamaan jo itsellesi ja kehumaan tuota ylihintaista paskanmakuista tuotetta. :D
On niitä nyt hyödyllisempiäkin tuotteita olemassa. Kivat sepustukset... mitä lienee tutkimustuloksia! lol!
Paras aminotuote mitä oon kokeillu mut maku on kokemuksen arvonen..hirvee mut siihen tottuu.
Älä usko näitä besserwissereitä jotka lykkää sulle testobuustereita ja muuta paskaa.
On tuolla jotain efektiä ihan selvästi. Eli parempi pumppi ja jaksaminen treenissä. Itsestään saa enemmän irti. Makukin menettelee, vaikkei se mitään herkkua ole.
Ainut haittapuoli on hinta. Jos tuote olisi puolet halvempi, tai olisin taloudellisesti riippumaton, käyttäisin sitä jatkuvasti ennen jokaista treeniä ja aerobista.
Laskin hieman halvemmaksi sekoittaa lähes vastaavan cocktailin itse, joten tällä hetkellä vedän ennen treeniä teelusikallisen AAKG:tä, glutamiinia, BCAA:ta ja varmuuden vuoksi pari nappia lysiiniä (en löytänyt kohtuuhintaista jauhetta). Annoksen hinta jenkeistä ostettuna tuli noin yhteen euroon.
Leusiini toimii vain 60g annoksilla, glutamiini ei millään annoksella. Jäljelle jää siis vain muutama kyseenalainen aminohappo, joten kannattaa jättää tuote kaupanhyllylle vaikka niin kivat mainostekstitkin on. Surkea ja kallis tuote.